Przejdź do menu Przejdź do treści

IV Sesja Naukowa Filologii Hiszpańskiej UKEN – 18 kwietnia!

Komitet Organizacyjny corocznej Sesji Naukowej „KALEJDOSKOP” („Calidoscopio”) ma zaszczyt zaprosić wszystkich Wykładowców i Studentów  do czynnego udziału w wydarzeniu, które w tym roku zaplanowane jest na dzień 18 kwietnia 2024 r.

 

Sesja będzie odbywała się w trybie zdalnym (MS Teams).
Zachęcamy wszystkich Wykładowców do przygotowania krótkich lub nieco dłuższych wystąpień
związanych z prowadzonymi badaniami naukowymi, zainteresowaniami, pasją, itd.
Poznajmy się trochę lepiej!
Naszych Drogich Studentów (przede wszystkim III roku studiów licencjackich oraz II roku studiów magisterskich) równie gorąco zapraszamy do krótkiej prezentacji swojej pracy dyplomowej/magisterskiej. Będzie to świetna okazja do zaprezentowania swojego pomysłu i tematu pracy, do podzielenia się swoimi wątpliwościami, do uzyskania wsparcia czy podpowiedzi od innych Wykładowców.
Uwaga: udział w sesji naukowej jest premiowany oceną cząstkową
z prezentacji tematu pracy (w ramach obrony).
Studentów pozostałych roczników (niekończących w tym roku I ani II etapu studiów) także zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi zainteresowaniami (być może już zajmuje Państwa jakiś temat, prowadzą Państwo jakieś projekty, rozwijają swoje językowo-kulturowe pasje…).
Zachęcamy do zgłoszenia chęci uczestnictwa w sesji naukowej KALEJDOSKOP za pośrednictwem formularza online, który ułatwi nam opracowanie programu sesji naukowej:

https://forms.office.com/e/k8jWaURpN7

Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Gorąco zachęcamy do udziału!!!
Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny
mgr Weronika Urbanik-Pęk
mgr Małgorzata Wiertelak

Archiwa